Zwiększ rentowność firmy dzięki wirtualnym pokojom danych | Vdr providers

By January 10, 2020Uncategorized

wirtualny pokój danych

Rozwój biznesu jest głównym celem każdej firmy i możemy to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, lecz także przy pomocy nowoczesnych technologii, w tym . To rozwiązanie zostało w tej chwili odkryte i aktywnie wykorzystywane poprzez wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa wydajność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród centralnych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z wszelkim biznesem.

Prosty start

Wielu z nas ma trudności z rozpoczęciem używania nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy danych wzięli to poniżej uwagę i aby rozpocząć robotę w indywidualnej przestrzeni, nie będą wymagane specjalne umiejętności ani długie szkolenie. Zorganizowany, prosty i intuicyjny interfejs otworzy przed Tobą swe drzwi po 15 minutach zapisu na koncie użytkownika. Do roboty nie musisz kupować specjalnego ekwipunku – możesz korzystać z wirtualnego pokoju danych z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego. Takie nieskomplikowane operacje otworzą wszystkie możliwości pośpiesznego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z informacji.

Swoboda używania i bezpieczeństwo

Nawet z dala od miejsca pracy możesz udostępniać pliki swoim podwładnym i partnerom. Każdy autoryzowany użytkownik systemu otrzymuje taki lub odmienny poziom dostępu, którego przypisanie wydaje się wykonywane przez kierownika. Każda dane otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Poprzednio wyświetleniem plików użytkownik musi ukończyć uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja z dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia wszechstronną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Możesz otworzyć dokument na rzecz określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę w 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, wyszukiwanie i natychmiastowy dostęp do danych znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp do wyczerpujących statystyk. Te informacje pomogą ci śledzić czas, w którym pracownik bądź partner pracuje nad danym plikiem. Ogromne korzyści przyniosą również dane statystyczne za miesiąc, kwartał lub pół roku.

Wsparcie techniczne 24/7

Szybki i bezpieczny przepływ pracy to podstawowa wartość, jakiej przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń danych empirycznych. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki dojście do plików z dowolnego miejsca, ale także kompleksowe porady dzięki wszelkie tematy w ciągu 15 minut. Serwis wsparcia technicznego działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez przerw jak i również weekendów. Możliwe jest również zamówienie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania papierów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Oceń te korzyści najlepiej w biznesi. W tym celu programiści oferują bezpłatny czas próbny korzystania z , jakie możliwości otworzy nowe możliwości dla ich firmy!

datarooms.pl